TM-510B
Neme ve ağaç türüne bağlı olarak çapı 8 cm’ye kadar olan dalları 3 adet kesici bıçağı ile yonga halinde öğütme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda üzerinde bulunan 32 adet kırıcılı bıçaklar ile yonga haline gelen parçaları üzerinde bulunan elek sayesinde toz talaş kıvamında parçalamanızı sağlar. Bitmiş talaşlar katı yakıt, pelet yakıtı veya imalatı, kümes hayvancılığında ısıtma ve yere serme amacı ile veya piroliz kazanlarında, şöminelerde, sobalarda vb. diğer ısıtma cihazlarında ısıtma için kullanılabilir.
Max. 8 cm
16 Hp İpli / Marşlı
4 Adet Kesici Bıçak / 32 Adet Parçalayıcı Bıçak
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | TM-510B |
| Boyutlar (ExBxY) | 134 x 125 x 150 cm |
| Ağırlık | 280 Kg |
| Saatlik Kapasite | Max. 500 kg / saat |
| Besleme | Serbest Düşüş İle Kendi Kendini Besleme |
| Bunker Girişi | (H)52 / (L)62 cm |
| Elek Çapı | 10 mm |
| Lastik Ölçüsü | 4,00-8 Arazi Lastiği |
| Taşıma Sistemi | Taşıma Kolları İle Önden Tekerli |
| Aksesuar | Emiş Boğazı |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
BENZİNLİ MOTOR : 16 Hp İpli/Marşlı Benzinli Motor Gücü.
ÇALIŞMA KAPASİTESİ : 8 cm Öğütme Kapasitesi.
BIÇAK SAYISI : 4 Adet Kesici Bıçak/32 Adet Kırıcılı Bıçak.
BESLEME SİSTEMİ : Serbest Düşüş ile Kendi Kendini Besleme Sayesinde Kolay Kullanım Özelliği.
- TM510-B Mobil Talaş Makinesi ile 16 HP gücündeki güçlü motoru ve özel tasarımı sayesinde, 8 cm çapa kadar olan dalları kolaylıkla öğütür.
- İsveç çeliğinden üretilen 4 adet bıçak ve Hardoks çelikten üretilen 32 adet kırıcılı bıçağı sayesinde dayanıklı ve verimli bir performans sunar.
- Serbest düşüş besleme sistemi sayesinde dalları makineye atmanız yeterlidir.
- Türkiye’nin her yerinde servis ağı bulunan AYFORCE motoruyla donatılan makinemiz, 12 ay motor garantisi ile sunulur.
- Elde ettiğiniz talaşı yakıt, gübre veya biyokütle enerjisi üretimi gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.
- Özellikle çiftçiler ve bahçe sahipleri için ideal olan bu makine, elde edilen talaşı yakıt, gübre veya biyokütle enerjisi üretiminin yanı sıra pelet ve hayvan altlığı olarak da kullanmanıza olanak tanır.
- Dayanıklı yapısı, güçlü motoru ve kolay kullanım özelliği sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
- Üstelik, makineyi kolayca taşıyabilmeniz için özel olarak tasarlanmış bir tutma kolu hediye olarak verilmektedir.
TM-510B Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
