TDO-510D
Neme ve ağaç türüne bağlı olarak çapı 8 cm’ye kadar olan dalları öğütme kapasitesine sahiptir. Bitmiş talaşlar katı yakıt ve piroliz kazanlarında, şöminelerde, sobalarda ve diğer ısıtma cihazlarında ısıtma için kullanılabilir. Ayrıca talaşlar bitkiler için malç malzemesi veya gübre olarak kullanılabilir.
Max. 8 cm
Min. 24 Hp Traktör Gücü
3 Adet Bilenebilir Bıçak
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | TDO-510D |
| Boyutlar (ExBxY) | 105 x 168 x 121 cm |
| Ağırlık | 260 Kg |
| Daire Testere Özelliği | Elmas Uçlu 400 mm |
| Besleme | Serbest Düşüş İle Kendini Besleme |
| Bunker Girişi | (H)53 / (L)70 cm |
| Boşaltma Sistemi | Yandan Boşaltma Sistemi |
| Taşıma Sistemi | Traktör 3 Askılı Kollar ile |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
TRAKTÖR TAHRİKLİ MOTOR : Min. 24 Hp Traktör Gücü İle Çalışır.
ÖĞÜTME KAPASİTESİ : 8 cm Öğütme Kapasitesi.
BIÇAK SAYISI : 3 Adet Bilenebilir Bıçak.
BESLEME SİSTEMİ : Serbest Düşüş ile Kendi Kendini Besleme Sayesinde Kolay Kullanım Özelliği.
DAİRE TESTERE : 40’luk Elmas Uçlu Daire Testere.
- Aydınmaksan TDO-510D Traktör Arkası Çok Fonksiyonlu Dal Öğütücü, 24 HP ve üzeri traktörlerle uyumlu, güçlü ve verimli bir makinedir.
- Özel İsveç çeliğinden üretilen bilenebilir bıçakları ve elmas uçlu daire testeresi sayesinde hem dalları öğütür hem de odun kütüklerini keser. 40 cm elmas uçlu daire testeresiyle odunları rahatlıkla kesebilirsiniz.
- Saatte ortalama 1-1,5 ton öğütme kapasitesi ile yüksek verim sağlar. Çapı 8 cm‘ye kadar olan dalları kolaylıkla öğütebilir ve odun kütüklerinizi sobalık odun boyutlarına getirebilirsiniz. Öğütülen dallar ve odun parçaları, katı yakıt olarak kullanılabilir, şöminelerde yakılabilir veya kompost yapımında kullanılabilir. Bu sayede doğada biriken atıklar değerlendirilir ve çevreye duyarlı bir çözüm sunulur.
- T bağlantısı sayesinde traktöre kolayca takılabilir ve taşınabilir.
- Bıçaklar, özel bir ısıl işlemden geçirilerek dayanıklılıkları artırılmıştır. Makine, taşlama ve toz boya işlemleriyle uzun ömürlü hale getirilmiştir.
- Aydınmaksan, TDO-510D için 2 yıl garanti vermektedir. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.
- TDO-510D, tamamen yerli üretimdir ve kalite kontrolünden geçerek sizlere sunulur.
TDO-510D Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
