MDO-015A
Neme ve ağaç türüne bağlı olarak çapı 8 cm’ye kadar olan dalları öğütme kapasitesine sahiptir. Muz ve Palmiye ağacı gibi sulu ve lifli ürünlerde 15 cm’ye kadar öğütmenize katkı sağlar. Bitmiş talaşlar katı yakıt ve piroliz kazanlarında, şöminelerde, sobalarda ve diğer ısıtma cihazlarında ısıtma için kullanılabilir. Ayrıca talaşlar bitkiler için malç malzemesi veya gübre olarak kullanılabilir.
Max. 8 cm / Muz Palmiye vb. 15 cm
16 Hp 4 Zamanlı Benzinli Motor
3 Adet Bilenebilir Bıçak
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | MDO-015A |
| Boyutlar (ExBxY) | 126 x 117(Taşıma Kolları Hariç) x 133 cm |
| Ağırlık | 225 kg |
| Tekerlekler | 4,00-8 Arazi Lastiği |
| Bunker Girişi | (H)53 / (L)70 |
| Besleme Sistemi | Serbest Düşüş İle Kendi Kendini Besleme |
| Boşaltma Sistemi | Yandan Boşaltma Sistemi |
| Bıçak Sayısı | 3 Adet Bilenebilir Bıçak |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
ÇALIŞMA KAPASİTESİ : 8 cm Öğütme Kapasitesi (Muz, Palmiye Vb. 15 cm Öğütme Kapasitesi)
BENZİNLİ MOTOR : 16 Hp 4 Zamanlı Benzinli Motor Gücü
BESLEME SİSTEMİ : Serbest Düşüş ile Kendi Kendini Besleme Sayesinde Kolay Kullanım Özelliği.
BIÇAK SAYISI : 3 Adet Bilenebilir Bıçak
- Aydınmaksan MDO-015A Benzinli Dal Öğütücü, güçlü 16 HP AYFORCE motoru sayesinde yüksek verimle çalışır.
- Özel İsveç çeliğinden üretilen bilenebilir bıçakları ile, çapı 8 cm‘ye kadar olan dalları, hatta muz ve palmiye gibi lifli bitkilerin gövdelerini 15 cm‘ye kadar kolaylıkla öğütebilir.
- Öğütülen materyaller, katı yakıt olarak kullanılabilir, şöminelerde yakılabilir veya kompost yapımında kullanılabilir. Bu sayede doğada biriken atıklar değerlendirilir ve çevreye duyarlı bir çözüm sunulur.
- Bıçaklar, özel bir ısıl işlemden geçirilerek dayanıklılıkları artırılmıştır. Makine, taşlama ve toz boya işlemleriyle uzun ömürlü hale getirilmiştir.
- AYFORCE motoru, Türkiye’de üretilen yüksek kaliteli motorlardan biridir ve geniş servis ağına sahiptir. Özel tasarlanmış kavrama sistemi sayesinde motor aşırı yüklenmeye karşı korunur ve uzun ömürlüdür. Motor, 2 yıl üretici garantisiyle birlikte gelir.
- Taşıma kolaylığı için makineye hediye olarak verilen tutma kolu sayesinde, öğütücüyü istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.
- Aydınmaksan, MDO-015A için 2 yıl garanti vermektedir. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.
- MDO-015A, tamamen yerli üretimdir ve kalite kontrolünden geçerek sizlere sunulur.
MDO-015A Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
