FTM-3500
Fındık işçisine ihtiyacınız olmadan bahçenizde bulunan mahsulleri rahatlıkla hasat edebilirsiniz. FTM-3500 model fındık toplama makinemiz minimum 40 Hp ve üzeri tüm traktörler ile rahatlıkla çalışabilmektedir.
TOPLAMA KAPASİTESİ
2500-3000 kg (Günlük)
MİN. GEREKEN GÜÇ
Min. 40 HP Traktör Gücü
VAKUM UZAKLIĞI
100 m
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | FTM-3500 |
| Boyutlar (UxGxY) | 160 x 117 x 185 cm |
| Ağırlık | 650 kg |
| Hortum Çapı | 120 mm Hortum |
| Aksesuar | Şaft |
| Toplama Hortumu | 25 mt |
| Vakum Uzaklığı | 100 mt |
| Toplama Kapasitesi | 2500-3000 kg (Günlük) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
Toplam Hortum Uzunluğu : 25 Metre Uzunluk ile Maksimum Fayda Sağlar.
Traktör Tahrikli Şaft : Min. 40 Hp Traktör Gücü ile Çalışır
Günlük Fındık Toplama Kapasitesi : 2500-3000 kg Toplama ile Yüksek Performans
Vakum Uzaklığı : 100 mt
- Aydınmaksan FTM-3500 Traktör Arkası Fındık Toplama Makinesi ile hasatta hız ve verimlilik!
- Minimum 40 HP traktörlerle uyumlu çalışan FTM-3500, 3 nokta askı sistemi ile traktörünüze kolayca bağlanır ve şaft sistemi ile yüksek performansla çalışır.
- Günlük 2.500 – 3.000 kg toplama kapasitesi sayesinde yaklaşık 30–35 işçinin yaptığı işi tek başına gerçekleştirerek ciddi iş gücü tasarrufu sağlar.
- 100 metreye kadar vakum mesafesi ile geniş alanlarda etkili performans sunar. Standart olarak sunulan 25 metre, 120 mm çapında hortum ile bahçenizin her noktasına rahatça ulaşabilirsiniz.
- Güçlü vakum sistemi, sadece yüzeydeki değil, toprak arasına sıkışmış fındıkları bile çekerek maksimum verim sağlar. Toplanan ürünler, gelişmiş helezon temizleme sistemi sayesinde ayrıştırılır; yaprak, ot ve toprak gibi yabancı maddeler fan yardımıyla dışarı atılır. Temizlenen fındıklar ise konveyör bant sistemi ile doğrudan çuvallanır.
VİDEO GALERİ
FTM-3500 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video Listesi Bir videoyu seçerek izlemeye başlayın
