FTM-035
Fındık işçisine ihtiyacınız olmadan bahçenizde bulunan mahsulleri rahatlıkla hasat edebilirsiniz. FTM-035 model fındık toplama makinemiz minimum 24 Hp ve üzeri tüm traktörler ile rahatlıkla çalışabilmektedir.
TOPLAMA KAPASİTESİ
2500-3000 kg (Günlük)
MİN. GEREKEN GÜÇ
Min. 24 HP Traktör Gücü
VAKUM UZAKLIĞI
100 m
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | FTM-035 |
| Boyutlar (UxGxY) | 165 x 342 (Çeki Oksuz 250) x 198 cm |
| Ağırlık | 656kg |
| Aksesuar | Şaft ve Ortakol |
| Hortum Çapı | 120 mm Hortum |
| Toplama Hortumu | 25m x 2 Adet (50 m) |
| Vakum Uzaklığı | 100 m |
| Toplama Kapasitesi | 2500-3000 kg (Günlük) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
Toplam Hortum Uzunluğu : 25 Metre x 2 Adet Uzunluk ile Maksimum Fayda Sağlar.
Traktör Tahrikli Şaft : Min. 24 Hp Traktör Gücü ile Çalışır
Günlük Fındık Toplama Kapasitesi : 2500-3000 kg Toplama ile Yüksek Performans
Taşıma Şekli : Tekerlekli
- Aydınmaksan FTM-035 Traktör Arkası Fındık Toplama Makinesi ile fındık işçisine ihtiyaç duymadan bahçenizdeki mahsulü rahatlıkla hasat edebilirsiniz.
- Bu makine, minimum 24 HP gücündeki tüm traktörlere kolayca bağlanabilir ve kullanıma hazır hale gelir. Günde 2,5-3 ton fındık toplama kapasitesiyle, 35 işçinin bir günde yaptığı işi tek başına yapabilir.
- 100 metreye kadar uzayabilen tek veya çift hortumuyla vakumlama özelliği sayesinde, bahçenizin her köşesinden fındıkları kolayca toplar.
- Güçlü emme özelliği sayesinde, toprak arasındaki yarıklardan bile fındıkları çıkararak ek toplama ihtiyacını ortadan kaldırır.
- Yaprak, ot, toprak gibi yabancı maddeler ayrıştırılarak, çuvala %100 temiz fındık aktarılır.
- Makine, her türlü eğimli arazide sorunsuz çalışabilir ve çiğ havalarda bile kesintisiz performans sunar.
- Fındık toplama işlemi sırasında çuval taşıma zahmeti ve işçi maliyeti ortadan kalkar. Bu sayede, fındık tüccarından sadece ürününüzün karşılığını alır, işçilik gibi ek masraflardan tasarruf edersiniz.
- Aydınmaksan FTM-035, fındık üreticilerine zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayan, verimli ve pratik bir çözüm sunar.
VİDEO GALERİ
FTM-35 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video Listesi Bir videoyu seçerek izlemeye başlayın
