FTM-3500
FTM-3500, geniş vakum gücü ve gelişmiş temizleme sistemiyle en zorlu arazi koşullarında bile yüksek verim sağlayan traktör arkası fındık toplama makinesidir.
TOPLAMA KAPASİTESİ
2500-3000 kg (Günlük)
MİN. GEREKEN GÜÇ
Min. 40 HP Traktör Gücü
VAKUM UZAKLIĞI
100 m
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Feature | Value |
|---|---|
| Model | FTM-3500 |
| Boyutlar (UxGxY) | 165 x 332 (Çeki oksuz 240) x 198 cm |
| Ağırlık | 660 kg |
| Aksesuar | Şaft ve Ortakol |
| Toplama Hortumu | 25 m x 2 Adet (50m) |
| Hortum Çapı | 120 mm Hortum |
| Vakum Uzaklığı | 100 m |
| Toplama Kapasitesi | 2500-3000 kg (Günlük) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
Toplam Hortum Uzunluğu : 25 Metre x 2 Adet Uzunluk ile Maksimum Fayda Sağlar.
Traktör Tahrikli Şaft : Min. 40 Hp Traktör Gücü ile Çalışır
Günlük Fındık Toplama Kapasitesi : 2500-3000 kg Toplama ile Yüksek Performans.
Römork Aktarma : 12.5 Metre Aktarma Hortumu
- Aydınmaksan FTM-035Ü Traktör Arkası Römork Aktarmalı Fındık Toplama Makinesi ile fındık hasadınızı kolaylaştırın!
- Minimum 40 HP gücündeki traktörlerinizle uyumlu olan bu makine, şaft ile bağlanarak kolayca çalıştırılır.
- Günde 35 işçinin işini yapan bu güçlü makine, 2,5-3 ton fındık toplama kapasitesine sahiptir.
- 100 metreye kadar uzanan tek hortum veya çift hortum seçenekleriyle bahçenizin her köşesinden fındıkları toplar.
- Güçlü emme özelliği sayesinde yerdeki yarıklardaki fındıkları bile çeker, böylece tekrar başak yapmanıza gerek kalmaz.
- Toplanan fındıklar, helezon sistemi sayesinde temizlenir.
- Yaprak, ot, toprak gibi yabancı maddeler çift fan yardımıyla ayrıştırılarak dışarı atılır.
- Temizlenen fındıklar ise 12,5 metreye kadar uzanan konveyör bant ile doğrudan römorka aktarılır.
- Her türlü eğimli araziye uygun tasarımı sayesinde kolayca manevra yapar.
- Çiğ havada bile kesintisiz çalışır. Böylece işçi maliyetinden tasarruf ederek, fındık tüccarından sadece ürününüzün karşılığını alırsınız.
VİDEO GALERİ
FTM-35Ü Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video List Select a video to start watching
