FTM-035TK
Fındık işçisine ihtiyacınız olmadan bahçenizde bulunan mahsulleri rahatlıkla hasat edebilirsiniz. FTM-035TK model fındık toplama makinemiz minimum 24 Hp ve üzeri tüm traktörler ile rahatlıkla çalışabilmektedir.
TOPLAMA KAPASİTESİ
2500-3000 kg (Günlük)
MİN. GEREKEN GÜÇ
Min. 24 HP Traktör Gücü
VAKUM UZAKLIĞI
100 m
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Feature | Value |
|---|---|
| Model | FTM-035TK |
| Boyutlar (UxGxY) | 165 (Kapalı 140) x 200 x 158 cm |
| Ağırlık | 525 kg |
| Boşaltma Sistemi | Konveyörlü |
| Aksesuar | Şaft |
| Toplama Hortumu | 50 m |
| Vakum Uzaklığı | 100 m |
| Toplama Kapasitesi | 2500-3000 kg (Günlük) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
Toplam Hortum Uzunluğu : 50 Metre Uzunluk ile Maksimum Fayda Sağlar.
Traktör Tahrikli Şaft : Min. 24 Hp Traktör Gücü ile Çalışır
Günlük Fındık Toplama Kapasitesi : 2500-3000 kg Toplama ile Yüksek Performans
Taşıma Şekli : T Kola Takma
- Aydınmaksan FTM-035TK Traktör Arkası T Kollu Fındık Toplama Makinesi ile fındık hasadınızı kolaylaştırın!
- Minimum 24 HP traktörler ile çalışan makinemiz, traktöre 3 nokta bağlantısıyla kolayca takılır ve şaft ile çalıştırılır.
- Günde 2,5-3 ton fındık toplama kapasitesi ile 35 işçinin işini tek başına yapar. 100 metreye kadar uzanan tek hortum veya istenirse 50 metrelik çift hortum ile çalışarak bahçenizin her köşesinden fındıkları toplar.
- Güçlü emme özelliği sayesinde yerdeki yarıklardaki fındıkları bile çeker, böylece tekrar başak yapmanıza gerek kalmaz. Toplanan fındıklar, helezon sistemi sayesinde temizlenir. Yaprak, ot, toprak gibi yabancı maddeler ayrıştırılarak fan yardımıyla dışarı atılır. Temizlenen fındıklar ise konveyör bant ile çuvallara aktarılır.
- Her türlü eğimli araziye uygun tasarımı sayesinde kolayca manevra yapar. Çiğ havada bile kesintisiz çalışır. Böylece işçi maliyetinden tasarruf ederek, fındık tüccarından sadece ürününüzün karşılığını alırsınız.
VİDEO GALERİ
FTM-35TK Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video List Select a video to start watching
