TDO-700
Neme ve ağaç türüne bağlı olarak çapı 13 cm ‘ye kadar olan dalları öğütme kapasitesine sahiptir. Bitmiş talaşlar katı yakıt ve piroliz kazanlarında, şöminelerde, sobalarda ve diğer ısıtma cihazlarında ısıtma için kullanılabilir. Ayrıca talaşlar bitkiler için malç malzemesi veya gübre olarak kullanılabilir.
Max. 13 cm
Min. 35 Hp Traktör Gücü
3 Adet Hareketli Bilenebilir / 1 Adet Sabit Bilenebilir
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | TDO-700 |
| Boyutlar (ExBxY) | 122 x 195 x 165 cm |
| Ağırlık | 625 Kg |
| Besleme | Hidrolik Hız Kontrollü Sürücülü Sistem |
| Bunker Girişi | (H)65 / (L)90cm |
| Boşaltma Sistemi | 360° Dönebilen Katlanabilir Bacalı (H) 190 m |
| Taşıma Sistemi | Traktör 3 Askılı Kollar ile |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
TRAKTÖR TAHRİKLİ MOTOR : Min. 35 Hp Traktör Gücü İle Çalışır.
ÇALIŞMA KAPASİTESİ : 13 cm Öğütme Kapasitesi.
BIÇAK SAYISI : 3 Adet Hareketli Bilenebilir ve 1 Adet Sabit Bilenebilir Bıçak.
BESLEME SİSTEMİ : Hidrolik Hız Kontrollü Sürücülü Sistem Sayesinde Kolay Kullanım Özelliği.
- Aydınmaksan TDO-700 Traktör Arkası Yüksek Kapasiteli Dal Öğütücü, 35 HP ve üzeri traktörlerle uyumlu, güçlü ve verimli bir makinedir.
- Özel İsveç çeliğinden üretilen bilenebilir bıçakları sayesinde, çapı 13 cm‘ye kadar olan dalları kolaylıkla öğütebilir. Bıçaklar, özel bir ısıl işlemden geçirilerek dayanıklılıkları artırılmıştır.
- Opsiyonel olarak sunulan TDO-700 NS (No Stress) modeli ise hidrolik otomasyon sistemi sayesinde öğütme kapasitesini 17 cm‘ye çıkarırken, traktörünüzü yormaz.
- Saatte ortalama 2-2,5 ton öğütme kapasitesi ile yüksek verim sağlar. Öğütülen dallar, katı yakıt olarak kullanılabilir, şöminelerde yakılabilir veya kompost yapımında kullanılabilir. Bu sayede doğada biriken atıklar değerlendirilir ve çevreye duyarlı bir çözüm sunulur.
- Makine, taşlama ve toz boya işlemleriyle uzun ömürlü hale getirilmiştir.
- T bağlantısı sayesinde traktöre kolayca takılabilir ve taşınabilir.
- 360 derece dönebilen ve katlanabilen baca sistemi sayesinde talaşları istediğiniz yöne kolayca boşaltabilirsiniz.
- Hidrolik sürücülü besleme sistemi sayesinde parçalanacak dalların kalınlığına göre hız ayarı yapılabilir ve dal besleme işlemi tam kontrol altında tutulabilir.
- Bu sayede hem iş güvenliği artar hem de makine verimliliği optimize edilir.
- Aydınmaksan, TDO-700 için 2 yıl garanti vermektedir. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.
- TDO-700, tamamen yerli üretimdir ve kalite kontrolünden geçerek sizlere sunulur.
TDO-700 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
