T2
T2 mobil fındık toplama makinesi ile fındık işçisine ihtiyacınız olmadan bahçenizde bulunan mahsulleri rahatlıkla hasat edebilirsiniz. T2 model fındık toplama makinemiz 10 Hp Dizel / 15 Hp Benzinli motoru ile yüksek verimlilik sağlar.
TOPLAMA KAPASİTESİ
1 Ton (Günlük)
MOTOR GÜCÜ
10 HP Dizel/ 15 HP Benzinli
VAKUM KAPASİTESİ
25 m
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | T2 |
| Boyutlar (UxGxY) | 95x 197(kolsuz 147) x 130 cm |
| Ağırlık | 250 kg |
| Hortum Çapı | 120 mm Hortum |
| Toplama Hortumu | 25 m |
| Vakum Kapsitesi | 25 m |
| Toplama Kapasitesi | 1 Ton (Günlük) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
Toplam Hortum Uzunluğu : 25 Metre Uzunluk ile Maksimum Fayda Sağlar.
Dizel / Benzinli Motor : 10 Hp Dizel / 15 Hp Benzinli Motoruyla Yüksek Seviyede Verimlilik Sağlar.
Günlük Fındık Toplama Kapasitesi : 1000 kg Toplama ile Yüksek Performans.
Taşıma Şekli : Kendinden Yürür
- Aydınmaksan T2 Mobil Fındık Toplama Makinesi ile bahçenizdeki fındıkları kolayca ve hızlı bir şekilde hasat edebilirsiniz. Bu sayede fındık işçisi tutma derdinden kurtulur, zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız.
- 10 HP dizel veya 15 HP benzinli motoru sayesinde yüksek performans sunan T2 modeli, günde yaklaşık 1 ton fındık toplayarak 35 işçinin işini yapabilir. 25 metrelik vakum hortumu sayesinde bahçenizin her köşesine rahatlıkla ulaşır.
- Her türlü eğimli arazide sorunsuz çalışabilen T2, fındık toplama işlemini kolaylaştırır. Eğimli arazilerde çuval taşıma zahmeti ve işçi maliyeti ortadan kalkar. Böylece fındık tüccarından sadece ürününüzün karşılığını alır, ek masraflardan tasarruf edersiniz.
- Büyük makinelerin giremediği dar alanlarda bile kolaylıkla hareket edebilen T2, tutma kolundaki debriyaj sistemi sayesinde motor gücünü tekerleklere aktararak taşıma ve manevra kabiliyetini artırır.
- Makinemiz 25 metre tek hortum ile vakum yapabilme özelliğine sahiptir. Aydınmaksan T2 mobil fındık toplama makinesi büyük makinelerin giremediği alanlara tutma kolunda bulunan debriyaj sistemi motordan aldığı güç ile tekerleğin hareket almasını imkân tanır taşıma ve harekette kolaylık sağlar. Günde 1 ton fındık toplama kapasitesi ile büyük avantaj sağlayan T2 Mobil Fındık Toplama Makinesi aradığınız profesyonelliğe ulaşmanızı sağlar.
VİDEO GALERİ
T2 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video Listesi Bir videoyu seçerek izlemeye başlayın
