MDO-009E
Neme ve ağaç türüne bağlı olarak çapı 6 cm’ye kadar olan dalları öğütme kapasitesine sahiptir. Bitmiş talaşlar katı yakıt ve piroliz kazanlarında, şöminelerde, sobalarda ve diğer ısıtma cihazlarında ısıtma için kullanılabilir. Ayrıca talaşlar bitkiler için malç malzemesi veya gübre olarak kullanılabilir.
ÇALIŞMA KAPASİTESİ
Max. 6 cm
MOTOR GÜCÜ
7,5 kw Trifaze
BIÇAK SAYISI
2 Adet Bilenebilir Bıçak
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | MDO-009E |
| Boyutlar (ExBxY) | 68 x 105(Taşıma Kolları Hariç) x 98 cm |
| Ağırlık | 95 kg |
| Tekerlekler | 20 cm Dolu Teker |
| Bunker Girişi | (H)38 / (L)54 |
| Besleme Sistemi | Serbest Düşüş İle Kendi Kendini Besleme |
| Bıçak Sayısı | 2 Adet Bilenebilir Bıçak |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
ÇALIŞMA KAPASİTESİ : 6 cm Öğütme Kapasitesi
ELEKTİRİKLİ MOTOR : 7,5 kW Trifaze Motor
BESLEME SİSTEMİ : Serbest Düşüş ile Kendi Kendini Besleme Sayesinde Kolay Kullanım Özelliği.
BIÇAK SAYISI : 2 Adet Bilenebilir Bıçak
- Aydınmaksan MDO-009E Elektrikli Dal Öğütücü, 7,5 kW gücündeki üç fazlı elektrik motoru sayesinde güçlü ve verimli bir performans sunar. Özel İsveç çeliğinden üretilen bilenebilir bıçakları ile, çapı 6 cm‘ye kadar olan dalları kolaylıkla öğütebilir.
- Öğütülen dallar, katı yakıt olarak kullanılabilir, şöminelerde yakılabilir veya kompost yapımında kullanılabilir. Bu sayede doğada biriken atıklar değerlendirilir ve çevreye duyarlı bir çözüm sunulur.
- Wolt veya Gamak markalı elektrik motorlarımızın Türkiye genelinde geniş servis ağı bulunmaktadır. Özel tasarlanmış kavrama sistemi sayesinde motor aşırı yüklenmeye karşı korunur ve uzun ömürlüdür.
- Bıçaklar, özel bir ısıl işlemden geçirilerek dayanıklılıkları artırılmıştır.
- Makine, taşlama ve toz boya işlemleriyle uzun ömürlü hale getirilmiştir. Taşıma kolaylığı için makineye hediye olarak verilen tutma kolu sayesinde, öğütücüyü istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.
- Aydınmaksan, MDO-009E için 2 yıl garanti vermektedir. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.
- MDO-009E, tamamen yerli üretimdir ve kalite kontrolünden geçerek sizlere sunulur.
VİDEO GALERİ
MDO-009E Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video Listesi Bir videoyu seçerek izlemeye başlayın
