MDO-009
Neme ve ağaç türüne bağlı olarak çapı 6 cm’ye kadar olan dalları öğütme kapasitesine sahiptir. Bitmiş talaşlar katı yakıt ve piroliz kazanlarında, şöminelerde, sobalarda ve diğer ısıtma cihazlarında ısıtma için kullanılabilir. Ayrıca talaşlar bitkiler için malç malzemesi veya gübre olarak kullanılabilir.
Max. 6 cm
9 Hp 4 Zamanlı Benzinli Motor
2 Adet Bilenebilir Bıçak
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | MDO-009 |
| Boyutlar (ExBxY) | 68 x 105(Taşıma Kolları Hariç) x 98 cm |
| Tekerlekler | 20 cm Teker |
| Bunker Girişi | (H)38 / (L)54 |
| Besleme Sistemi | Serbest Düşüş İle Kendi Kendini Besleme |
| Bıçak Sayısı | 2 Adet Bilenebilir Bıçak |
| Ağırlık | 95 kg |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
ÇALIŞMA KAPASİTESİ : 6 cm Öğütme Kapasitesi
BENZİNLİ MOTOR : 9 Hp 4 Zamanlı Benzinli Motor Gücü
BESLEME SİSTEMİ : Serbest Düşüş ile Kendi Kendini Besleme Sayesinde Kolay Kullanım Özelliği.
BIÇAK SAYISI : 2 Adet Bilenebilir Bıçak
- Aydınmaksan MDO-009 Dal Öğütücü, güçlü 9 HP AYFORCE benzinli motoru ile donatılmış, profesyonel bir ağaç işleme makinesidir. Özel İsveç çeliğinden üretilen bilenebilir bıçakları sayesinde, çapı 6 cm‘ye kadar olan dalları kolaylıkla öğütebilir.
- Öğütülen dallar, katı yakıt olarak kullanılabilir, şöminelerde yakılabilir veya kompost yapımında kullanılabilir. Bu sayede doğada biriken atıklar değerlendirilir ve çevreye duyarlı bir çözüm sunulur.
- AYFORCE motoru, Türkiye’de üretilen yüksek kaliteli motorlardan biridir ve geniş servis ağına sahiptir. Özel tasarlanmış kavrama sistemi sayesinde motor aşırı yüklenmeye karşı korunur ve uzun ömürlüdür. Motor, 2 yıl üretici garantisiyle birlikte gelir.
- Bıçaklar, özel bir ısıl işlemden geçirilerek dayanıklılıkları artırılmıştır. Makine, taşlama ve toz boya işlemleriyle uzun ömürlü hale getirilmiştir.
- Aydınmaksan, MDO-009 için 2 yıl garanti vermektedir. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.
- Taşıma kolaylığı için makineye hediye olarak verilen tutma kolu sayesinde, öğütücüyü istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.
- MDO-009, tamamen yerli üretimdir ve kalite kontrolünden geçerek sizlere sunulur.
MDO-009 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
