FTM-2500
Fındık işçisine ihtiyacınız olmadan bahçenizde bulunan mahsulleri rahatlıkla hasat edebilirsiniz. FTM-2500 model fındık toplama makinemiz minimum 45 Hp ve üzeri tüm traktörler ile rahatlıkla çalışabilmektedir.
TOPLAMA KAPASİTESİ
2500-3000 kg (Günlük)
MİN. GEREKEN GÜÇ
45 HP Traktör Gücü
AĞIRLIK
750 kg
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Feature | Value |
|---|---|
| Model | FTM-2500 |
| Boyutlar (UxGxY) | 170 x 330 (Çeki Kolsuz 240) x 200 cm |
| Ağırlık | 750 kg |
| Aksesuar | Şaft ve Ortakol |
| Patoz | %98 |
| Dönüm | 8 - 20 |
| Toplama Hortumu | 25 m x 2 Adet (50 m) |
| Toplama Kapasitesi | 2500-3000 kg (Günlük) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
Toplam Hortum Uzunluğu : 50 Metre Uzunluk ile Maksimum Fayda Sağlar.
Traktör Tahrikli Şaft : Min. 45 Hp Traktör Gücü ile Çalışır
Günlük Fındık Toplama - Ayıklama Kapasitesi : 2500-3000 kg Toplama ile Yüksek Performans.
Taşıma Şekli : Tekerlekli
- Aydınmaksan FTM-2500 Traktör Arkası Taneli Fındık Toplama Makinesi ile fındık hasadınızı kolaylaştırın!
- Minimum 45 HP gücündeki traktörlerinizle uyumlu olan bu makine, şaft ile bağlanarak kolayca çalıştırılır.
- Günde 35 işçinin işini yapan bu güçlü makine, 2,5-3 ton fındık toplama kapasitesine sahiptir.
- 100 metreye kadar uzanan tek hortum veya çift hortum seçenekleriyle bahçenizin her köşesinden fındıkları toplar.
- Güçlü emme özelliği sayesinde yerdeki yarıklardaki fındıkları bile çeker.
- Toplanan fındıklar, helezon sistemi sayesinde temizlenir. Daha sonra tanbur haznesine geçerek kabukları ayrılır ve ayıklama haznesinde temizlenir.
- Çift fan sayesinde yaprak, ot, toprak gibi yabancı maddeler ayrıştırılarak dışarı atılır.
- Böylece çuvalınıza %100 temiz ve taneli fındık elde edersiniz.
- Her türlü eğimli araziye uygun tasarımı sayesinde kolayca manevra yapar
- Böylece işçi maliyetinden tasarruf ederek, fındık tüccarından sadece ürününüzün karşılığını alırsınız.
VİDEO GALERİ
FTM-2500 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video List Select a video to start watching
