AYK-2000T
AYK-2000T Taş Toprak Ayıklama Makinesi, fındık içerisindeki taş, toprak, kuru fındık, iç fındık ve içi yarı dolu fındıkları ayırabilmek için geliştirilmiş, traktör arkası kullanımına uyarlanmış bir modeldir.
TOPLAMA KAPASİTESİ
2500-3000 kg (Saatlik)
MİN. GEREKEN GÜÇ
Min. 40 Hp Traktör Gücü
Ağırlık
625 kg
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Feature | Value |
|---|---|
| Model | AYK-2000T |
| Boyutlar (UxGxY) | 170 x 175 x 220 cm |
| Ağırlık | 625 kg |
| Aksesuar | Şaft |
| Toplama Hortumu | 25 m |
| Ayıklama Kapasitesi | 2500-3000 kg (Saatlik) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
ÇALIŞMA PRENSİBİ : Taş, Toprak, Kuru Fındık, İçi Boş Fındık, İçi Yarı Dolu Fındıkları Ayıklayarak Temiz Ürün Çıkışı.
TRAKTÖR TAHRİKLİ ŞAFT : Min. 50 Hp Traktör Gücü ile Çalışır
Saatlik Fındık Ayıklama Kapasitesi : 2500-3000 kg Ayıklama ile Yüksek Performans.
En X Boy X Yükseklik : 170 X 175 X 220 cm
- Aydınmaksan AYK-2000T Taş Toprak Ayıklama Makinesi, fındık içindeki taş, toprak, kuru fındık, içi boş fındık gibi yabancı maddeleri etkili bir şekilde ayırarak fındık kalitesini artırmak için tasarlanmıştır.
- Fındık üreticileri, bu makine sayesinde fındık randımanını yükselterek daha yüksek gelir elde edebilmektedir.
- AYK-2000T Kalibratör, fındık çeşidine ve kirlilik durumuna göre saatte 2500-3000 kg fındığı kolayca temizleyebilir.
- Minimum 40 Hp ve üzeri traktörler ile uyumludur, traktörün arka kısmına şaft ile bağlanıp çalışmaktadır.
VİDEO GALERİ
AYK-2000T Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video List Select a video to start watching
