KOBRA-1300
Yerden Süpürmeli Fındık Toplama Makinesi kendinden motorlu 16 Hp gücünde benzinli motoru ile yüksek verimli çalışma kabiliyetine sahiptir.
TOPLAMA KAPASİTESİ
3/4 Ton Kabuklu Yemiş (Günde)
MOTOR GÜCÜ
16 Hp
VİTES
4+1 Vites
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Feature | Value |
|---|---|
| Model | KOBRA-1300 |
| Boyutlar (UxGxY) | 135 x 325 (Koltuksuz 230) x 160 cm |
| Ağırlık | 550 kg |
| Şanzıman | 4 İleri 1 Geri |
| Lastik Tipi | 12 İnç Arazi Tipi Dişli Lastik |
| Maksimum Hız | 8 km/h |
| Fren Sistemi | Disk Fren |
| Süpürme Genişliği | 130 cm |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
ÇALIŞMA PRENSİBİ : Fırçalı, Yerden Süpürmeli
MOTOR VE ŞANZIMAN : 4 İleri 1 Geri Şanzıman 16 HP Benzinli Motor
GÜNLÜK KABUKLU YEMİŞ TOPLAMA KAPASİTESİ : 3000-4000 kg Toplama ile Yüksek Performans.
MAKSİMUM HIZ : 8 km/h Maksimum Fayda Sağlar
- Aydınmaksan KOBRA-1300 Yerden Süpürmeli Fındık Toplama Makinesi, güçlü 16 HP benzinli motoru sayesinde yüksek verimle çalışır.
- Günde 15 dönüme kadar tarlayı tarayarak 3-4 ton fındık toplayabilen bu makine, 35 işçinin bir günde yaptığı işi tek başına yapabilir. Büyük şanzımanı ve direksiyonu sayesinde kolayca manevra yapabilir ve tarlanın her köşesine ulaşabilir.
- Güçlü emme özelliği sayesinde topraktaki yarıklardan bile fındıkları toplayarak, ek toplama ihtiyacını ortadan kaldırır. Toplanan fındıkları çuvallama imkanı da sunar.
- 130 cm genişliğindeki süpürme alanı sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde fındık toplama işlemi gerçekleştirir.
- Özel fırça ve koltuk sistemiyle tıpkı araba sürer gibi rahatça çalışabilirsiniz.
- Düz veya az eğimli arazilerde kullanıma uygundur.
- KOBRA-1300 ile fındık toplama işlemi hem daha hızlı hem de daha kolay hale gelir.
- Fındık tüccarından sadece ürününüzün karşılığını alır, işçilik gibi ek masraflardan tasarruf edersiniz.
VİDEO GALERİ
KOBRA-1300 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video List Select a video to start watching
