FTM-012
Traktörü olmayan çiftçilerimiz için geliştirilmiş olup fındık işçisine ihtiyacınız olmadan bahçenizde bulunan mahsulleri rahatlıkla hasat edebilirsiniz.
TOPLAMA KAPASİTESİ
1.500-2000 kg (Günlük)
MİN. GEREKEN GÜÇ
12 HP
VAKUM UZAKLIĞI
50 m
GARANTİ
2 Yıl
Teknik Özellikler
Makinenizin performansını şekillendiren ana veriler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | FTM-012 |
| Boyutlar (UxGxY) | 150 x 310 x 190 cm |
| Ağırlık | 650 kg |
| Hareketli Şanzıman | Tofaş 4+1 |
| Şaft Mili | Mevcut |
| Hortum Çapı | 120 mm Hortum |
| Toplama Hortumu | 25 m |
| Vakum Uzaklığı | 50 m |
| Toplama Kapasitesi | 1500-2000 kg (Günlük) |
| Garanti Süresi | 2 Yıl Resmi Garanti |
Toplam Hortum Uzunluğu : 50 Metre Uzunluk ile Maksimum Fayda Sağlar.
Motor Gücü : 12HP-17HP - 22HP - 26HP Patpatlar ile Uyumludur .
Günlük Fındık Toplama Kapasitesi : 1500-2000 kg Toplama ile Yüksek Performans.
Çalışma Sistemi : 4x4 Motor
- FTM12 Patpat Arkası Fındık Toplama Makinesi, traktörü olmayan çiftçiler için özel olarak tasarlanmıştır.
- Bu makine sayesinde, fındık hasadını işçiye ihtiyaç duymadan kolayca gerçekleştirebilirsiniz.12, 17, 22 ve 26 HP gücündeki patpatlara uyumlu olan FTM-012, mevcut çapa makinenize şaft ile bağlanarak kullanıma hazır hale gelir.
- Ek bir araca ihtiyaç duymadan bahçenizdeki tüm fındıklarınızı rahatlıkla toplayabilirsiniz.
- Günde ortalama 2,5-3 ton fındık toplama kapasitesi ile 35 işçinin yaptığı işi tek başına yapar.
- Patpat arkası tasarımı sayesinde dar alanlarda bile rahatlıkla manevra yapabilirsiniz.
- 75 metreye kadar uzanan tek hortum veya istenildiğinde 25 metrelik çift hortum ile vakum yapabilir.
- Hazneye çekilen fındıklar, helezonda ayrıştırılarak yabancı maddelerden temizlenir. Fan kısmı ise yaprak, ot, toprak gibi atıkları ayırır ve çuvala %100 temiz fındık aktarır. 4×4 özelliği sayesinde her türlü eğimli arazide kullanılabilir.
- Çiğli havada bile kesintisiz çalışır. İşçi maliyetlerinden tasarruf sağlar, fındık tüccarından daha yüksek gelir elde etmenizi sağlar.
VİDEO GALERİ
FTM-012 Ürün Video Galerisi
Makinenizin sahadaki performansını videolarla keşfedin.
Video Listesi Bir videoyu seçerek izlemeye başlayın
